Po dlouhé době...

26. září 2010 v 13:29
Ozývám se po doopravdy dlouhé době a s doopravdy velkým výlevem...bude se jedna o den 25.září,kdy se na soboteckém kolbišti pod Humprechtem událo něco neuvěřitelného.....

Delisa
Bylo půl sedmé ráno..vracela jsem se domů pro stativ.Ve stáji totiž byli Hobby vozatajské závody.Když bylo ve stáji hotovo,šli jsme pomoct na kolbiště.Šli poníci,a já fotila a hrabala kolbiště.Pak následovala kategorie jedniček a v té se poprvé měla ukázat chladnokrevná Mirečka a hafling Apolo.A pak třetí kůň jehož nebo spíše jejíž jméno je ve vozataském sportu poměrně známé.Po kulhání a dlouhé rekonvalescenci se po červencových Pardubických závodech vracela na scénu klisna českého teplokrevníka z matky Valencie po Zorro a po otci Devon,klisna s reg. číslem 43/944,sedmiletá klisna DELISA.
Šla s pořadovým číslem dvanáct...když šla na první kolo byla jsem nervní...ale náhle začala před jedničkou poskakovat..v tu chvíli jsem si řekla "Nemůžu od ní toho moc čekat..dloho nejezdila..".Pak se vše srovnalo a šla s dvěma shozy na maratonovou překážku...Otáčela se úžasně.Skrz objektiv jsem neskrývala úžas.Pavel s ní jel na krev.Dokončili rychle a já po našem Apolovi mizela za Delí.
Druhé kolo šli ještě rychleji než první.Bez shozu.V tu chvíli kdy komentátor řval "Nejrychlejší čas dnešního dne" a kdy přísedící Jarča mávla vítězně rukou,jsem věděla že Delí je nejlepší.Pak vška jel Magnat.Snad nejlepší vozatajský kůň ČR s dokonalou stavbou těla.Doufali jsme že Delí bude nejlepší.Všichni jsme Delí,Pavlovi a Jarče vítezství přáli.
A ono to tak doopravdy bylo.Minarčík s Magnatem shodili dva míčky.
Když na dekorování pustili Pavlovi "Rakeťáka",bylo jasné kdo je vítez.Já jsem po dekorování Delu hladila a říkala jí,že to bylo dokonalý.
Při čestném kolečku jsem přes hledáček skoro ani neviděla,ukáplo mi několik slz od oka.
Delisa nazývaná Delí,Dilina,Sušenka,Okurka se vrátila vítezně.
Foto pod perexem.

Delí

Deli

DElu 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 nikolll11 nikolll11 | Web | 27. září 2010 v 16:05 | Reagovat

hezůůůů jojojojo Copak sušenečka XD

2 nikolll11 nikolll11 | Web | 2. října 2010 v 11:35 | Reagovat

mno a nejeli dneska někam zase????rano kolem čtvrt na deset někdo někam jel a myslim ale newim nadalku sem je moc neviděla nejela sušenka a ....????nonwm.... XD

3 nikolll11 nikolll11 | Web | 6. října 2010 v 6:45 | Reagovat

ä teda jela sušenka a kartáč nebo kdo???? xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama